صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تن و روان > عشق و سکس، پیری نمی شناسد

عشق و سکس، پیری نمی شناسد

  - برگرفته از: مرد روز /
۲۶ مرداد ۱۳۹۴

عکاس اسپانیای Rob Rodriguez که به خاطر شغلش مدام دور و بر زنان و مردان جوان دنیای مد و لباس می گشت این سئوال به ذهنش خطور کرد که آیا عشق در طول زمان می میرد؟ آیا زندگی مشترک طولانی مدت میل جنسی را نابود می کند؟ آیا سکس با فرسوده شدن بدن نابود می شود؟ روبی رودریگز تصمیم گرفت موضوع عشق و سکس را در چند دهه یک ازدواج به تصویر بکشد. این طور شد که برای شروع یک پروژه جدید به سراغ زوج شصت ساله ای رفت که نگذاشته بودند کهولت، زندگی جنسی شان را تحت تاثیر قرار دهد. آن ها اهل یورکشایر انگلستان بودند و قبول کردند که جلوی دوربین رودریگز قرار بگیرند.

روبی رودریگز می گوید: « هیچ وقت فکر نمی کردم سکس بعد از ۶۰ سالگی می تواند این قدر پر تب و تاب باشد. تا زوج به نرمی شروع به بوسیدن یکدیگر کردند من شروع به عکاسی کردم.  لباس هایشان را بی هیچ شرمی درآوردند. و مثل همان روز اول صمیمی شدند. با این که به نظر می آمد سن و سال هیچ تاثیری بر میل جنسی شان نگذاشته ولی بدن های لختشان نشان از گذر زمان داشت. دست های مرد جوری بر اعضای جنسی زن حرکت می کرد گویی همه مسیرها را چشم بسته می داند. مثل کسی بود که می دانست چه وقت چطور و کجا دست بگذارد تا زن را به انفجار برساند.

گوشه گوشه های خانه ای که بیست و پنج سال پیش با هم خریده بودند پر از نشانه های چیزی بیشتر از رضایت دو طرفه داشت. آن ها جوان و زیبا و مثل بدن های ظریفی که قبلا از آن ها عکس می گرفتم نبودند اما چیزی در مورد روح و بدن آن ها یگانه بود که تا به حال جایی ندیده بودم. ورای و سکس و لدت در چشم های آن ها چیزی بود که من حدس می زنم دو روح عاشق بودند ولی اسیر بدن رو به زوال»

el-amor-existe

Para el amor y el sexo no hay edad, Alejandro Campos

http://culturacolectiva.com/para-el-amor-y-el-sexo-no-hay-edad/

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
ژن‌های کوییر، همجنس‌خواهی و گرایش جنسی
کشف ژن‌های همجنس‌خواه
همسرم در هنگام خواب هم به انزال می‌رسد
آویشن(۳۸): ناقص‌سازی جنسی زنان
ناقص‌سازی جنسی زنان
چرا شوهرم خودارضایی می‌کند

 

ثبت دیدگاه