صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > کوییر > همجنسگرایی ابزاری برای سرکوب منتقدین حاکمیت ایران

همجنسگرایی ابزاری برای سرکوب منتقدین حاکمیت ایران

بخش نخست

در رسانه‌های نزدیک به حاکمیت ایران نمونه‌های زیادی از همجنسگراستیزی می‌توان مشاهده کرد. آنها با استفاده از برچسبِ همجنسگرایی سعی در حذف مخالفان خود، اعم از روشنفکران و یا اهل قلم داشته‌اند. همچنین حاکمیت با استفاده از این حربه در چند دهه اخیر تلاش کرده است علاوه بر ایجاد گسست میان طیف کوئیرهای ایرانی و روشنفکران، مانع تشکیل گفتمان جنسیتی نوین در ایران شود. نمونه‌ی زیر اولین دالی (نشانه) برای این ادعا است که کمیته اقلیت‌های جنسی و جنسیتی صدای ایرانیان آن را بازنشر می‌کند.

روزنامه کیهان، شماره 20253، 21/4/91، صفحه 2 (اخبار کشور)

خبر ویژه 
دائره المعارف یا پایگاه بهایی‌ها و لائیک‌ها؟!

فصلنامه «نگاه نو» به مدیر مسئولی «علی میرزایی» (از مدیران ارشد اقتصادی دولت‌های سازندگی و اصلاحات) که پیوندهای تنگاتنگی با حلقه لائیک‌های آمریکایی و باند سلطنت‌طلبان دارد، فردا پنجشنبه (22 تیر) با همکاری «دائره المعارف بزرگ اسلامی» مراسم «جایزه مهتاب میرزایی» را برگزار می‌کند تا از مروجان الحاد و فراماسونری در ایران تجلیل نماید. این نشریه پیش از این نیز جایزه خود را به مروجان همجنس‌گرایی و مترجمان سکولار مانند «عزت الله فولادوند» اهداء کرده است.«

«نگاه نو» که پاییز 1370 با حمایت مالی و صاحب امتیازی «محمد تقی بانکی» (از نزدیکان بهزاد نبوی و محسن سازگارا و مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران) و سردبیری «خشایار دیهیمی» (مروج لیبرالیسم رادیکال و هوادار نهضت آزادی) با امکانات «دولت سازندگی» منتشر شد، یکی از ارگان‌های مطبوعاتی تفکر انگلیسی محسوب می‌شود که همواره از «آیزایا برلین» (جاسوس برجسته ام.آی.6 و فراماسونر انگلیسی) به عنوان «پدر فکر آزادی مدرن» یاد می‌کند.
«علی میرزایی» (مدیر نگاه نو) از مدت‌ها پیش با دعوت از نویسندگان لائیک و پادوهای رسانه‌ای سرویس اطلاعات و امنیت هلند مانند «عبدی کلانتری»، «مهرداد درویش پور» (مفسر صدای آمریکا)، «محمدرضا نیکفر» (مفسر رادیو زمانه) این نشریه را به محفل و ارگانی برای ترویج رویکردهای دین ستیزانه تبدیل کرده است. کلانتری که از شاگردان «آرامش دوستدار» (دارای نام مستعار بابک بامدادان؛ نویسنده بهایی مسلک مقیم آلمان که توهین‌های فراوانش به مقدسات دینی زبان زد است) به شمار می‌رود، از 4 سال گذشته مدیریت بخش اندیشه «رادیو زمانه» را برعهده دارد. «عبدی کلانتری» اکنون به همراه دیگر نویسندگان ضد دین «رادیو زمانه» مانند «محمدرضا نیکفر» (نویسنده مقیم آلمان که یک سکولار دو آتشه محسوب می‌شود) در زمره همکاران فصلنامه «نگاه نو» به شمار می‌روند، چنانکه در آخرین شماره (بهار 1391) این فصلنامه مقاله‌ای از کلانتری با عنوان «شرایط آزاداندیشی» چاپ شده که در آن اصلی‌ترین شاخص‌های ایدئولوژی ماسونی ستوده شده است.
ترویج علوم انسانی سکولار و ادبیات اروتیکال- جنسی غربی از ماموریت‌هایی است که این فصلنامه در 2 دهه گذشته به صورت آشکار و گاهی با استفاده از بودجه بیت‌المال دنبال کرده است، اما در سال‌های گذشته محفل «نگاه نو» توانسته است تا به نفوذ خود در لایه‌های مدیریتی اصلاح‌طلبان عمق بیشتری بخشد و روابط نزدیکی را با «دائره المعارف بزرگ اسلامی» (به مدیریت «کاظم موسوی بجنوردی» که از بودجه بیت المال استفاده ویژه کرده و می‌کند) برقرار سازد تا جایی که دوره‌های گذشته «جایزه مهتاب میرزایی» در «مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن» (متعلق به دائره المعارف) برگزار شده و نیز برخی از اعضای شورای علمی همین دائره المعارف (مانند عزت الله فولادوند که از مبلغان همجنس‌گرایی است) به عنوان برنده این جایزه معرفی شده‌اند!
«ژانت آفاری» (نویسنده بهایی و عضو بنیاد اشرف پهلوی)، «مسعود نیلی» (کارشناس اقتصادی اصلاح طلبان)، «سیمین بهبهانی» (شاعره درباری و مدیحه سرای فرح پهلوی)، «فریبرز رئیس دانا» (از محکومان پروژه کودتای مخملی)، «هرمز همایون پور» (از کارگزاران انتشارات آمریکایی فرانکلین)، پرویز دوایی (سینمایی نویس مقیم پراگ)، «مهرداد اسکویی» (از عوامل باند سیامک پورزند)، «حسن کریم زاده» (کاریکاتوریست مورد حمایت صهیونیست‌ها) و… از همکاران فصلنامه «نگاه نو» می‌باشند.

اکنون این سوال مطرح است که مسئولان مربوطه در مقابل اینگونه اقدامات خصمانه و آشکار چه اقدامی انجام داده و یا خواهند داد؟!

بیشتر بخوانید
اطلاعات جدید در مورد قتل سروش محمودی و مجید کیهان در کانادا
اطلاعات جدید در مورد قتل سریالی همجنس‌خواهان در کانادا
حمله‌ی فیزیکی به یک همجنسگرای ایرانی در آمستردام
حمله به یک همجنسگرای ایرانی در غرب آمستردام
مالزی علیه اقلیت‌های جنسی - حق نشر Samsul Said
هدایت دانشجویان کوییر در مالزی
مشاور همجنسگرای شورای شهر در برزیل به قتل رسید

 

ثبت دیدگاه