صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > هنر و ادبیات > معرفی سایت‌های خوب پورنو

معرفی سایت‌های خوب پورنو

ماهان طباطبایی   - برگرفته از: مرد روز /
۱۹ آبان ۱۳۹۴

Hysterical-Literature

لازم به ارائه آمار نیست که چه بخش عظیمی از بشر در سراسر جهان از وب سایت های پورنوگرافی بازدید می کنند چون خودتان گواه این حقیقت هستید. ولی اگر واقعا به هر دلیلی در زندگی تاکنون به سراغ دیدن تصاویر آمیزش و بدن لخت نرفتید دست از خواندن این مقاله بکشید. اما اگر مثل اکثریت بزرگسالان، کنجکاو این نوع اطلاعات تصویری هستید اجازه دهید قبل از معرفی سایت های پورنوی متفاوت و زیبا، به این حقیقت اشاره کنم که:

۱ – تا مادامیکه سکس منفور و کثیف و شرم آور بماند صنعت پورنو توسط افراد بی سلیقه و بی شعوری مدیریت می شود که فکر می کنند پورنو را برای آدم های عوضی و مریض و بیمار جنسی باید بسازند.

۲ –  آدم های خوب و مهربان و محترم نه تنها سکس دارند بلکه در حریم خصوصی خود، خیال پردازی در باره سکس نیز برای شان لذتبخش است. تا دست از انکار این واقعیت بر نداریم صنعت پورنوگرافی در همان نوع بی حرمت و بد سلیقه، درجا خواهد زد.

این چند نکته صریح را بر شمردم تا بخشی از یک مقاله وب سایت آلترنت را برای تان ترجمه کنم که موضوعش معرفی سایت های خوب پورنو است.

اولین وب سایت جالب و متفاوتکه معرفی می شود با عضویت قابل دسترسی است. سایت رنج زیبا ویدئوی های کوتاهی است که اعضای سایت از خودشان در لحظه اوج کامیابی ضبط می کنند و می فرستند. این پورنوهای ساده و واقعی، لحظات بسیار جالب و بسیار متفاوت ارگاسم افراد از تمام نقاط سیاره کوجک مان را آرشیو کرده است و …

سایت بعدی که معرفی می شود I Shot Myself نام دارد که مرکزش در هلند است. در این سایت افراد واقعی و معمولا زنان از اروپا و سایر نقاط جهان عکس هاس سلفی از بدن لخت خود می فرستند و تفاوت اصلی آنها این است که سلیقه و شیوه نشان دادن بدن شان با الگوی کلیشه ای و فوتو شاپ شده تصویر مجلات شیک پورنو فرق دارند. اکثر ارسال کنندگان برای این پروژه، از دید هنری به کار خود می نگرند و …

این یک سایت داستانخوانی ساده در برابر دوربین است. تنها تفاوتش این است که زن قرائت کننده داستان به وسیله یک اسباب بازی جنسی از زیر میز،  بدون اینکه معلوم باشد تحریک می شود. این ویدئوها اجراهای واقعی از ابراز لذت جنسی هستند که همزمان با خواندن یک بخش از یک داستان صورت می پذیرد ….

.
۷ Classiest, Smartest Sites for … Porn?

http://www.alternet.org/sex-amp-relationships/7-classiest-smartest-sites-porn

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
ارگاسم زنان برای مردان نیست
قرنی متعلق به مجردها
اندر حکایت کیر شما
سانی لئونه، ستاره سابق فیلم‌های پورن و نویسنده داستان‌های اروتیک

 

ثبت دیدگاه