صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > آموزش > شست‌شوی مقعد برای سکس مقعدی
آموزش

شست‌شوی مقعد برای سکس مقعدی

  - کارگاه خبر ژوپی‌آ /
۵ بهمن ۱۳۹۴
آموزش‌های جنسی

شاید با خواندن عنوان این نوشتار، این تصور در ذهن شکل بگیرد که شستن مقعد و یا سکس معقدی ویژه‌ی همجنسگرایان مرد است؛ پس نیازی نیست که به‌عنوان یک زن همجنسگرا، یک مرد دگرجنسگرا یا … در مورد آن بدانم. بااین‌وجود، از آن‌جا که سکس معقدی یکی از رایج‌ترین و لذت‌بخش‌ترین روش‌های سکس برای بسیاری از افراد جدا از گرایش جنسی آن‌هاست، به‌روشنی می‌توان گفت که تصور اختصاصی‌بودن آن صرفن در سکس بین دو مرد، تصور نادرستی است. به‌خاطر جای مقعد در بدن، کارکرد آن و تجمیع میزان زیادی از رشته‌های عصبی در مقعد، سکس مقعدی یا تحریک جنسی مقعد چه برای زنان و چه برای مردان می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. لذت‌بردن از سکس مقعدی به معنای همجنسگرابودن نیست، و تنها به معنی لذت‌بردن از سکس مقعدی است!

شما هم حتمن با صحنه‌هایی از فیلم‌های پورنوگرافیک مواجه شده‌اید که افراد پس از سکس مقعدی کاملن تمیز بوده‌اند و هیچ آلودگی روی بدن‌های آن‌ها وجود نداشته است. شاید هم با این پرسش رویارو شده‌اید که چطور می‌شود بدون «کثیف‌شدن» مقعد یا آلت تناسلی، سکس مقعدی داشت. پاسخ به این پرسش، دشوار نیست: شست‌شوی مقعد (Anal Douching) دقیق‌ترین پاسخ است.

لزوم شستشوی مقعد پیش از سکس

محیط داخل مقعد محل جمع‌آوری ضایعات غذاهای مصرفی است که در انتظار دورریخته‌شدن هستند. از این رو میزان قابل توجهی باکتری و میکروب در این محل وجود دارند. دیواره‌های مقعد رویه‌ی نازکی دارند که پوشیده از تعداد بسیار زیادی مویرگ است. احتمال می‌رود این مویرگ‌ها در طول رابطه‌ی جنسی پاره شوند، اما به‌دلیل حساسیت پایین این مویرگ‌ها، فرد نسبت به وجود این زخم‌های کوچک آگاهی نمی‌یابد. بدین‌گونه، در صورت آلوده‌بودن محیط، امکان چرکی‌شدن محل زخم‌ها وجود دارد. به‌این‌ترتیب، یکی از دلیل‌های شست‌شوی مقعد، جلوگیری از ایجاد زخم چرکی پس از سکس مقعدی است.

در صورت وجود مدفوع در مقعد هنگام ورود آلت تناسی یا وسیله‌ی ارضای جنسی، امکان برخورد و ایجاد درد به‌جای لذت وجود دارد. تمیز بودن مقعد می‌تواند از این برخورد پیشگیری کند.

هم‌چونین تمیزی مقعد امکان سایش دیواره‌های مقعد با جسم ورودی را بیشتر می‌کند که باعث افزایش لذت جنسی می‌شود. در حالت کلی در صورت تمیزی مقعد، امکان لذت جنسی بالاتر خواهد بود.

در شماری از افراد، آلوده‌شدن بدن یا به‌عبارت‌دیگر کثیف‌شدن بدن در هنگام سکس مقعدی می‌تواند یکی از دلایل کم‌شدن حس جنسی باشد. بسیاری از افراد به‌دلیل آلودگی (کثیف‌بودن) مقعد از لذت آن چشم می‌پوشند. به‌این‌ترتیب، شست‌شوی مقعد می‌تواند این مساله را برطرف سازد.

در این زمینه، به دلیل‌های دیگری را هم می‌توان برشمرد ولی به همین دلیل‌ها بسنده می‌کنیم تا در ادامه به شیوه‌ی شست‌شوی مقعد بپردازیم.

شست‌شوی مقعد برای سکس

اگر بخواهیم به زبان ساده شست‌شوی مقعد برای سکس را توضیح دهیم، همان داخل‌کردن آب به مقعد و خارج‌کردن آن برای چندبار از مقعد است تا آن‌زمان‌که مقعد تمیز شود. تمیزی مقعد زمانی اتفاق می‌افتد که آب خارج‌شده از آن، تمیز و شفاف باشد.

با توجه به این‌که سرویس‌های بهداشتی در کشورهای غربی متفاوت از آن‌چیزی است که ما در ایران داریم، به‌منظور شست‌شوی مقعد، وسیله‌ای به نام «دوش مقعد» (anal douche) ساخته‌شده است که در فروشگاه‌های وسایل سکس (Sex Shop) قابل خریداری است. به همین دلیل نام این نوع از شستشو در انگلیسی anal douching است. این وسیله‌ها که هیچ شباهتی به دوش آب ندارند، دارای شکل‌های مختلفی هستند. برخی از آن‌ها دارای مخزن برای آب هستند و برخی دیگر را می‌توان به شیر آب حمام وصل کرد، اما کار تمامی آن‌ها این است که آب را به شیوه‌ای به داخل مقعد هدایت کنند.

انواع دوش مقعد

سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده در ایران اما دارای شلنگ آب هستند و در نتیحه، نیازی به «دوش مقعد» نیست. به همین دلیل نام رایج برای این شستشو در زبان عامه «شلنگ‌شور» است.

وقتی برای شست‌شوی مقعد به سرویس بهداشتی رفتید، در آغاز سعی کنید مدفوع خود را تخلیه کنید. سپس دمای آب داخل شلنگ (یا دوش مقعد) را در درجه‌ای نسبتن گرم تنظیم کنید چراکه آب گرم به نرم‌شدن عضله‌های مقعد و همبن‌طور دلپذیرترشدن سکس مقعدی کمک خواهد کرد درحالی‌که آب سرد باعث منقبض‌شدن عضله‌های مقعد می‌شود و سکس در پی آن هم می‌تواند دردناک باشد.

سر شلنگ را روی دهانه‌ی مقعد قرار داده و کمی فشار دهید تا آب با سرعت کمی وارد مقعد شود. در آغاز ممکن است احساس نه‌چندان خوبی به شما دست دهد، اما معمولن این احساس خیلی زود رفع می‌شود.

دوش مقعد

پس از چند ثانیه‌، هنگامی‌که احساس پرشدن مقعد را داشتید، شلنگ را از مقعد دور کنید و سعی کنید تا آب واردشده به مقعد را با فشار تخلیه کنید. این کار را چندبار تکرار کنید. پر و خالی کردن مقعد را باید تا جایی ادامه داد که دیگر هیچ آلودگی‌ای در آب خارج‌شده از مقعد وجود نداشته باشد. به‌طور معمول، پس از دو یا سه بار تخلیه‌، مقعد به‌طور کامل تمیز می‌شود. اگر در آن زمان دستگاه گوارش سالم باشد و درست کار کند، مقعد شسته‌شده حدود سه تا پنج ساعت تمیز می‌ماند.

روش‌های دیگری به تمیزی مقعد برای سکس می‌تواند کمک کند که برای نمونه می‌توان به کنترل تغذیه در روزهای پیش از سکس هم اشاره کرد، اما روش شست‌شو سریع‌ترین و موثرترین روش برای تمیز کردن مقعد و در پی آن، تجربه‌ی یک سکس مقعدی دل‌پذیر است.

ژل روان‌کننده برای سکس

ژل روان‌کننده برای سکس

لطفن دقت کنید که تمیز بودن مقعد تنها یکی از کارهایی است که برای تجربه‌ی یک سکس دل‌پذیر مقعدی ضرورت دارد که انجام شود ولی به‌تنهایی کافی نیست. استفاده از مواد لزج‌کننده مثل انواع روان‌کننده‌های مخصوص سکس (Sex Lubricants)، آمادگی پیش از دخول و … هم برای یک سکس مقعدی لذت‌بخش اهمیت دارند.

شست‌شوی مقعد علاوه بر سکس لذت‌بخش، بهداشت و سلامت جنسی را هم افزایش می‌دهد. پس لازم است که پیش از این گونه از رابطه‌ی جنسی، بیش از پیش، به پاکیزگی مقعد فکر کنیم.

در صورتی که در این مورد با پرسش‌های جنسی مواجه هستید، می‌توانید پاسخ خود را از ژوپی بخواهید: ask [at] joopea [dot] com . برای اطلاعات بیشتر در مورد بخش پرسش و پاسخ جنسی، به این لینک مراجعه کنید.

  کارگاه خبر ژوپی‌آ
بیشتر بخوانید
وضعیت شیوع هپاتیت در ایران
ژن‌های کوییر، همجنس‌خواهی و گرایش جنسی
کشف ژن‌های همجنس‌خواه
جشن آزادی در همومونومنت Homomonument
Bevrijdingsdag op het Homomonument
ده نکته‌ی بهداشتی برای دوران پریود

 

36 دیدگاه‌ها

 1. محم

  سلام عالی بود ممنون از راهنمایتون من همش تو فکر فیلمهای پور نو بودم که چطور هنگام رابطه معقدی مدفوعشون بیرون .نمیاد تا این سایت و دیدم

 2. محمد

  سلام عالی بود ممنون از ر اهنمایتون من همش تو فکر فیلم های سکسی بودم که چطور هنگام رابطه معقدی مدفوعشون بیرون نمیاد تا این سایت و دیدم

 3. سلام من دو شب با کسی ک دوسش دارم بودم،شب اول تا صبح نزاشت بخوابم حدود پنج بار تا صبح از پشت سکس کردیم شب دوم هم تا صبح سه بار،هیچ چیزی ازم خارج نشد تا اخرین لحظه هردو پاک پاک بودیم..یکماه بعدش هم باز دوبار سکس کردیم اونم خوب بود،ولی تو همه ی این سکسا شانس اوردم شکمم خالی بود،دوستان نمیدونم چرا عمل مدفوع من ناقصه همیشه اینطور بوده کمی دفع میشه ولی بقیش میمونه چرا در نمیاد؟اصلا هم با زور زدن دفع نمیشه خودم انگشتمو میبرم تو میبینم قسمت خارجیم پره!! اینهمه سکس کردم اینهمه ماهیچه مقعد من بزرگ و گشاد شده ولی باز مدفوع کامل دفع نمیشه خسته شدم دگ بخدا??? تازگیا دگ جوری شده همیشه ی قسمت از مدفوع میمونه شکمم دگ نمیتونم سکس کنم هروز ی بهونه میارم.. ولی اینم بگم همتون شستشوی روده رو انجام بدین عالیه من تو سکس امتحان کردم

  1. admin

   خواننده‌ی گرامی،
   لطفن از دادن اطلاعات غلط و خرافی به سایرین خودداری کنید. اگر با مشکل مقعد روبه‌رو هستین به پزشک مراجعه کنید. سکس مقعدی به‌خودی‌خود باعث ایجاد مشکل فیزیکی در مقعد نمی‌شود.

  2. میر شرقی ملقب به انسر

   سلام عزیزم. ایشالا چند بار دیگه کون بدی خودش راحش باز میشه. البته آلت کوچولو و دودولی مودولی دوست پسر کونیت هم شاید بیتاثیر نباشه

  3. مدیر سایت

   میرشرقی محترم،
   لطفن اطلاعات خرافی و غلط به سایر خوانندگان ندید. در استفاده از کلمه‌ها هم دقت بیشتری کنید تا توهین‌آمیز و تحقیرکننده نباشند.

 4. MARD

  خانم ها و دختران نادان و مردان و پسران بی غیرتی که با دخترا از راه مقعد ارتباط جنسی برقرار میکنن ….. بدونن که فقط کافی هست ذره ای از مایع منیشون رو در مقعد دختر بیچاره بریزن …… که دختر بدبخت بی خبر احمق (( که حقش هم هست )) دچار کرم در داخل ناحیه ی مقعد بشه و بعد از چند وقت (( شرمنده به اصطلاح امیانه و نامناسب میگم )) به قول معروف کو. خاره میگیره و از اینجا دختر بیچاره برای براوردن این نیاز به هر پسر هرز. ای مراجعه میکنه و حاظر میشه تن به هر بی عفتی ای بده …. این میشه که یک دختر هرز. وارد جامعه میشه … به همین راحتی …………….. دختر بی خبر و احمقی که نمیدونه توی مقعدش چند تا کرم به وجود اومده … فکر میکنه از این راه لذت میبره در صورتی که اون دختر داره بیماریش رو با این راه تسکین میده (( به خاطر چند دقیقه هوس یک مرد و یا پسر پست یک دختر پاک رو تبدیل به یک دختر هرز. میکنه ………… وتاسف برای بوجود اومدن یک شوهر شرمنده و زن خیانت کار در اینده ))… منبع من پزشکی قانونی هست … و با اجازتون این موضوع رو صداش رو در نمیارن …….. و همینطور درمانش هم یک عمل به شدت رسوا کننده با اجازه ی خانواده هست … اینم جزای هوس رانی .

  امیدوارم صاحب سایت این نوشته رو بهش اجازه ی نشر بدن …. بلکه دختران و زنان نا اگاه درس بگیرن …
  (( چون به پسرا و مردان پست امیدی نیست )) در ضمن تستی وجود داره که معلوم میکنه دختر و یا زن قبل ازدواج از این اعمال انجام داده یا خیر (( اما کی حاظر هست چنین تستی انجام بده ! ))

  بهیچ وجه از راه مقعد ارتباط برقرار نکنید … منبع پزشکی قانونی .

  پزشکی قانونی

  من پیشا پیش از شوهران اینده معذرت میخوام شدیدا ! (( البته پاکاش )) !

  همینطور از این سایت / جهت اطلاع رسانی ….. سپاس.

  ( و در اخر لطفا کمی غیرت و معرفت ! )

  1. admin

   خواننده‌ی گرامی،
   لطفن از دادن اطلاعات غلط و خرافی به سایرین خودداری کنید. هیچ پزشکی گفته‌های شما را تایید نخواهد کرد. سکس مقعدی به‌خودی‌خود باعث ایجاد مشکل فیزیکی در مقعد نمی‌شود.

  2. یه نفر

   دوست عزیز من. ارائه‌ی منبع که اینطوری نیست. رو هوا بگی منبع فلان‌جا. یه نهنگ هم تو دریاچه‌ی خزر هست که سه تا دهن داره. منبع: دریاچه‌ی خزر
   شما وقتی اسم از منبع میاری یعنی آدرس دقیق داری. مثلن بگی فلان مصاحبه‌ی فلان مسوول پزشکی قانونی که در نشریه یا سایت یا هر چیز دیگه‌ای منتشر شده و آدرس اون مصاحبه رو بدی. در غیر اینصورت فرض بر اینه که همینجوبری بر اساس شنیده‌های غلط یه چیز داری می‌گی
   نکته‌ی بعدی این‌که الان منظورت از این که صداش رو در نمیارن پزشکی قانونی ایرانه؟ یا کل جهان هم‌قسم شدن که صداش رو در نیارن؟

 5. جاوید

  این ابلهی که نظر داده هر کس سکس مقعدی میکنه ابله و احمقه چرا اینقدر ابله و احمقه؟سکس مقعدی بخصوص در اروپا و امریکا و خیلی کشورهای دیگه امری بسیار رایج و متداول بین زوجینه و از اونجا که بصورت بهداشتی و اگاهانه و انجام پیش نیازهای لازم انجامش میدن هیچ ضرر ثبت شده ای رو تا بحال نداشته.میتونید سرچ کنید ایا سکس مقعدی رو تا بحال هیچ منبع پزشکی گزارشی از عوارضش ثبت کرده یا نه .البته مشخصه اگر شوهر خانم به زور و چندین بار بدون تخلیه روده و شستشوی مقعد خانمش باهاش سکس مقعدی کنه احتمال زیاد عوارض و مضرات بهمراه خواهد داشت جدای اینکه این عمل بدون رضایت همسر مرد یک جور تجاوز محسوب میشه.

 6. داد

  یارو دیونه است.اینقدر این چرتو پرتای مذهبی رو خونده که مغزش به کل تعطیل شده.میگه کرم مینداره بعد کونت میخواره فکر میکنی خوشت میاد.اخه ادم چقدر میتونه احمق و بی سواد باشه اونم الان که عصر اینترنته و راحت میشه هر چیزی رو از سایتهای علمی معتبر سرچ کرد و خوند.شفا بده

 7. دنیل

  خرافات تا داخل مقعد مذهبیا رسوخ کرده !
  کرم ؟! میخاره بعد سکس میکنه خوشش میاد ؟؟
  عادت کردن هر چرندی که میشنون و مطابق نظر علما هستش قبول کنن و بازگو کنن…
  کمی هم به‌مغز خودتون‌فشار بیارین به جای تقلید بی جا کمی فکر کنید قول میدم ضرر نمیکنید

 8. سعید تهرانی

  علم و دانش از مقعد این مذهبی ها میباره .قول میدم نمیدونه غیرت رو با صات گوجه می نویسن یا پیاز.گمشوووووو

 9. Negin

  اصلا نباید جواب این آدمهای بله و عقب مونده رو داد
  چرا که صد سال دیگه طول میکشه اینا بفهمن سکس چی هست چه برسه به انواع سکس

 10. shahin

  با سلام به همگی
  اینکه هر کسی نظرش رو بده خوره اما بعضی قصه تعریف میکنن مثل این داستان کرم.
  من خودم شاید بیش از هزار بار سکس معقد داشتم همیشه هم علاقه دارم که کل ۱۸ سانتیمتر رو داخل کنم
  تا حالا هم که نزدیک ۴۵ ساله همین کارو حداقل هفته ای یکبار انجام میدم،و هیچیک چه از همسرم و چه از هیچ کدوم از خانمهای که سوی داشتیم نارضایتی نشنیدم فقط
  ۱ – همیشه بهداشت رو کاملا رعایت کنید
  ۲- از مواد روان کننده استفاده کنید

 11. علی

  علی یه مشت آدم روانی جنسی با این نظراتشون.یکی نیست به این مردکی که میگه هفته ایی دو بار سکس مقعدی دارم بگه بچه هات رو هم از راه کون درست کردی؟مرتیکه بی غیرت.

 12. shima

  ببخشید پوار مقعدی رو به جز خرید اینترنتی فقط از داروخانه ها میشه تهیه کرد؟
  آخه من از چند داروخانه سوال کردم نه تنها جوابم رو ندادن بلکه با یه نگاه بدی بهم نگاه کردن…

  1. رهام

   مصطفی عزیز،
   اگر شما در ایران هستید می‌توانید به سادگی از شلنگ توالت برای این کار استفاده کنید. اگر در خارج از ایران هستید باید به سکس‌شاپ بروید و یا دوش مقعدی را آنلاین تهیه کنید.

 13. مصطفی

  رهام عزیز. ممنون از راهنمایی که به من کردین. من در ایرانم با شلنگ این کار رو کردم و بعدش ی سکس ۲۰ دقیقه داشتم فوق العاده عالی و با حال و عاری از هر گونه کثیفی. خیلی حال میکنم که مفعول باشم با این شستشو بیشتر حال کردم. مرسی داداش

 14. نرگس

  سکس مقعدی برای خانمها هیچ لذتی نداره😖 مگه اختلال روانی داشته باشن خوششون بیاد حتی به مرور باعث تنفر خانم از اقا میشه درد هم نداشته باشه فقط حس چندش براشون داره
  خودتون رو گول نزنید
  خودم به عنوان یک خانم با اصرار همسرم تجربه کردم میدونم
  قابل مقایسه با رابطه واژینال نیست
  اگه میخواید خانمتون بهتون علاقه مند بمونه اینطوری سکس نکنید

  1. ر

   نرگس خانم،
   هرکسی علاقه و سبک خاصی از زندگی داره. اینکه ما به دیگران عنوان «اختلال روانی» بدیم صرفن چون چیزی رو می‌پسندن که ما شما نمی‌پسندی، کار درستی نیست، مخصوصن که عنوان بیمار روانی دادن درجه‌ی علمی خودش رو لازم داره.

   شخصن به تعداد زیادی از دوستان دخترم روش درست سکس مقعدی رو آموزش دادم. خیلی بعیده که شما شستشو رو درست انجام داده باشید، از روان‌کننده (lubricant) مناسب استفاده کرده باشید و هنوز درد سکس مقعدی ادامه داشته باشه، طوری که شما رو به تنفر برسونه.
   لطفن یک بار روش شستشو رو همونطور که همین پست گفته شده انجام بدید. قبل و در حین سکس از روان‌کننده‌ی سیمپلکس (Symplex) فقط از نوع طولانی (Long Love) استفاده کنین (که فقط در ایران موجود هست) و با آرامش تمام و بدون هیچ عجله‌ای (یا شاید بهتر باشه برای اولین‌بار در تنهایی) سعی کنید که سکس مقعدی رو امتحان کنید.

   همچنان می‌گم که شاید در نهایت سلیقه‌ی شما با این نوع از سکس جور نباشه. هیچ مشکلی هم نیست به همون اندازه که هیچ مشکلی نیست اگر کسی سکس مقعدی رو دوست داشته باشه.

 15. Ali

  سلام من خیلی دوست دارم سکس مقعدی با یک خانم انجام بدم ولی خب نه دوس دختر دارم نه زن از طرفی هم دوس ندارم اصلأ خودارضایی کنم لطفأ راهنمایی کنید

  1. رهام

   اگر منظور از مشکل، مشکل بهداشتی برای کسی هست که لیس می‌زنه، در صورتی که بهداشت ناحیه مقعد رعایت باشه، نه، مشکلی پیش نمی‌اد.

   ولی اینکه به جای روان‌کننده از تف یا زبون یا چیزهای دیگه استفاده بشه، خیلی به خود فرد مفعول برمی‌گرده. استفاده از روان‌کننده یک روش نسبت پربازده است که اینجا معرفی شد.

 16. فرید

  عیزیزانی که کامنت هایی براساس سلیقه شخصی خودشون گذاشتن و گفتن سکس مقعدی بده هیچ کمکی به موضوع نمیکنه فقط چند نفر ادم که نظر شما رو میخونن به اشتباه میفتن من نه میخوام سکس مقعدی تایید کنم و نه رد.
  دوستان ما چه از این نوع سکس خوشمون بیاد و نیاد حق نداریم براساس سلیقمون نظر بدیم هر نوع رابطه ی جنسی که نکات بهداشتیش رعایت نشه میتونه خطرناک باشه حتی دخول از طریق واژن چیزی که در یک رابطه مهمه بهداشت هستش شما چه دوست داشته باشین چه بدتون بیاد از سکس مقعدی مهم نیست مهم اینکه که این نوع سکس بین بسیاری از زوجین خصوصا زوج های جوان وجود داره اصلا من کاری به کشورهای غربی ندارم فقط ایران عزیز خودمون میگم در روز چندتا دختر و پسر با هم عقد و ازدواج میکنن اگر فقط ۲۰ درصد( مطمعن باشید آمارش خیلی بالاتره من فرض کردم) اینا بخوان با هم سکس مقعدی کنن و گفته اون دوستمون که میگه از پزشک قانونی منبع دارم پس بعد یک سال این خانم ها همشون باید راهی بیمارستان بشن.
  خواهشا در مورد رابطه جنسی رو هوا حرف نزنید.
  سکس مقعدی قابل انجام هستش و فقط باید اصول بهداشتی اون رعایت بشه البته بنا بر احتیاط به میزان کم انجام شود من اصلا کاری به رابطه خارج از ازدواج ندارم ولی مطمعا باشین درصد بالایی از دختران ایرانی که ازدواج میکنن این نوع سکس تجربه میکنن چون بسیاری از مردان حتی قبل از ازدواج همچین رابطه ای را در ذهن دارند و تمایل به دخول در مقعد دارند برای لذت از اون تنگی مقعد و این نوع سکس اگر هم درست انجام بشه زن هم لذت میبره چرا که مقعد تحریک پذیری بالایی داره با توجه به جثیه کوچکی زنان ایرانی دارند و باسن نسبتا متوسط مردها بیشتر وسوسه میشن که این نوع سکس انجام بدن برکس تصور غلط خیلی ها سکس مقعدی باعث میشه باسن زن حالت و فرم بهتری به خودش بگیره معمولا سکس زوج های ایرانی از حالت سنتی خودش خارج شده مثلا ۲۰ قبل اگر به کسی میگفتن اورال سکس یا سکس دهانی نمیدونست چیه یا اونو چیز خیلی بدی میدونست ولی الان همه میدونند که علم پزشکی سکس دهانی تایید کرد و فرهنگش هم به اندازه کافی تو ایران جا افتاده روزی که ساک زدن تو ایران باب شد هر مردها با ترس و لرز با هزار ترفند و کلک کیرشون میکردن تو دهن زن از همون موقع خیلی سریع رواج پیدا کرد و فراگیر شد جوری که الان همه خانم های ایرونی قبل سکس ساک میزنن البته من سکس مقعدی نه تایید میکنم و نه رد فقط خواهشا اطلاعات غلط به مردم ندین طرف زن گرفته خودش ارضا کنه حالا بعضیاشون یه خورده میلشون بالاست کی بهتر از زن خودشون.

  1. ناشناس

   اولن که کونی فحش نیست. دومن که شعور نداشته‌ات رو تو سر و صورت مردم نمال. سومن که «کیر تو کون/کس» یک جور سکسه و خیلی هم حال می‌ده! البته از عقب‌مونده‌هایی مثل شما چیزی انتظار نمی‌ره!

ثبت دیدگاه