صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تن و روان > تجاوز به کودکان در مدارس فوتبال

تجاوز به کودکان در مدارس فوتبال

  - برگرفته از: خبرگزاری هرانا /
۱۷ تیر ۱۳۹۵

rezerv-asan-mf-565-41-300x191

خبرگزاری هرانا ـ سرمربی سابق تیم های ابومسلم، راهیان، فجر سپاسی و استقلال اهواز گفت از بسیاری از بازیکنان کم سن وسال مدارس فوتبال سواستفاده جنسی میشود اما خیلی از این مربیان و رسانه ها نمی خواهند آن را بازگو کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از موج، علی حنطه سرمربی سابق تیم های ابومسلم، راهیان، فجر سپاسی و استقلال اهواز در مورد مسائل پشت پرده مدارس فوتبال و تیم های پایه کشورمان گفت: “متاسفانه بعضی از دلالان که خودشان را به هر نحوی شده به تیم ها می چسبانند از بازیکنان برای فرستادن به تست گیری پول های زیاد می گیرند. همچنین برخی از این افراد از بازیکنان کم سن وسال سواستفاده جنسی می کنند که خیلی از مربیان هم از این موضوع باخبرند، اما صدایشان به جایی نمی رسد”.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: “متاسفانه تابستان خیلی از خانواده ها بچه های خودشان را به مدارس فوتبال می سپارند اما نمی دانند شاید چه خطری در کمین فرزندانشان باشد. اگر حراست فدراسیون پیگیر این موضوع نباشد عواقب بدی برای بازیکن و خانواده اش به همراه دارد. ای کاش هیات فوتبال استان ها قبل از دادن مجوز همانند استخدام ادارجات دولتی سوپیشینه افراد را در بیاورند تا از بروز این مشکلات جلوگیری شود”.

بیشتر بخوانید
مرشد سرشناس هندی به دلیل تجاوز به دختر نوجوان به حبس ابد محکوم شد
حبس ابد برای مرشد هندی به جرم تجاوز
هند برای تجاوز جنسی به کودکان، مجازات اعدام تعیین کرد
مجازات اعدام برای تجاوز جنسی به کودکان در هند
خشم مردم پاکستان از تجاوز به دختر هشت‌ساله و زنده‌سوزاندن او
خشم مردم پاکستان از آزار جنسی و قتل دختر هشت‌ساله
اعدام در رشت
قاتل کودک سه ساله در رشت اعدام شد

 

ثبت دیدگاه