صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > کوییر > برنامه‌ی شماره‌ی ۱۸۹ رادیو رنگین‌کمان

برنامه شماره ۱۸۹ رادیو رنگین‌کمان: جمعه دوم مهر ۱۳۹۵

  - برگرفته از: رادیو رنگین‌کمان /
۴ مهر ۱۳۹۵

در برنامه اینبار هم با حضور وکیل و حقوقدان رادیو رنگین‌کمان بحثی را که چند هفته است بررسی می‌کنیم، پی می‌گیریم: سر قرار رفتید و به جای کسی که با او روی گرایندر چت کرده بودید، یک بسیجی یا نیروی انتظامی منتظرتان بود چه می‌کنید؟ اگر در هنگام رابطه جنسی دستگیر شدید چطور؟ اگر به دلیل کوته‌فکری دور و بری ها سر از پلیس و دادگاه در آوردید چه باید بکنید؟ به سلسله گفتارهای حقوقی رادیو رنگین‌کمان گوش کنید که در آن به شما آموزش می‌دهیم چطور با دانستن قوانین ایران، بتوانید از خود دفاع کنید و گرفتار مجازات نشوید.

این هفته پسرونه ترین دانشکده دنیا اوج می‌گیره و اتفاقات هیجان انگیزی درش اتفاق می‌افته. شنیدنش رو بهتون توصیه می‌کنیم

در یک برنامه هفتگی تازه، به بررسی سینما و هنر پاپ دگرباشان سراسر جهان می پردازیم. بهادر و کسری هر جمعه شما را با یک هنرمند دگرباش آشنا می‌کنند و یک فیلم سینمایی یا مجموعه تلویزیونی دگرباش محور را به شما معرفی می‌کنند.

این هفته یک بار دیگه به دلیل تراکم برنامه‌ها درس زبان انگلیسی را پخش نمی‌کنیم. برای اجتناب از عقب افتادن درس‌ها، این هفته به طور اسنثنا درس زبان انگلیسی را روز دوشنبه پخش خواهیم کرد

برنامه های رادیو رنگین‌کمان هر دوشنبه و جمعه از ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران از طریق موج کوتاه رادیویی ۴۱ متر فرکانس ۷۵۷۵ پخش می شود.

بیشتر بخوانید
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۵ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۴ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۱ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۲ رادیو رنگین‌کمان

 

ثبت دیدگاه