صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > کوییر > برنامه‌ی ۱۹۸ – رادیو رنگین‌کمان
برنامه ۱۹۸

رادیو رنگین‌کمان

دوشنبه سوم آبان ۱۳۹۵
  - برگرفته از: رادیو رنگین‌کمان /
۳ آبان ۱۳۹۵

از این هفته پخش سری جدیدی را آغاز می‌کنیم که تهیه‌کنندگانش نام ماکیاتو را برایش انتخاب کردند. ماکیاتو قهوه‌ایست ایتالیایی که لطفش به جمعی نوشیدنش است. بچه‌های ماکیاتو با گرایش‌های جنسی مختلف هر هفته در یک کافه دور هم جمع می‌شوند و موضوعی را پیش می‌کشیدند که برای همه ما دغدغه است. موضوع برنامه اول: روزی که فهمیدم.

برای عضویت در تلگرام رادیو رنگین‌کمان اینجا را کلیک کنید:
telegram.me/joinchat/Bdoymzwmh5GD-_FLwcTefA

در خبرهای این هفته از جمله به مناظره بامداد دوشنبه از ستاد دونالد ترامپ می‌گوییم که کمپین “اردنگی” به همجنسگرایان را به راه انداخته! آقای ترامپ می‌خواهد دگرباشان را (به گفته خودش) با تیپا از جامعه بیرون کند!

برای شما هم این سوالات پیش آمده؟ من گی هستم! برای فرار از فشار جامعه می‌خواهم با یک لزبین ازدواج کنم تا دهان مردم را ببندیم! من یک زن دوجنسگرا هستم! اگر با مردی دوجنسگرا ازدواج کنم به این شرط که هم او و هم من آزادانه سراغ بخش دیگری از تمایلات درونیمان برویم، خوشبخت می‌شوم؟ این سوالات را به همراه سوال شنونده ای از ارومیه مطرح می‌کنیم و رها روانشناس محبوب برنامه‌های ما به آنها پاسخ می‌دهد.

و شعری که یک شنونده رادیو از داخل ایران خوانده و برایمان فرستاده را هم پخش می‌کنیم.

برنامه های رادیو رنگین‌کمان هر دوشنبه و جمعه از ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران از طریق موج کوتاه رادیویی ۴۱ متر فرکانس ۷۵۷۵ پخش می شود.

بیشتر بخوانید
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۵ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۴ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۱ رادیو رنگین‌کمان
رادیو رنگین‌کمان
برنامه‌ی شماره‌ی ۳۴۲ رادیو رنگین‌کمان

 

ثبت دیدگاه