صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > اندیشه و فرهنگ > تربیت جنسی در دنیای تحت تسلطِ پورنوگرافی

تربیت جنسی در دنیای تحت تسلطِ پورنوگرافی

قسمت دوم
  - برگرفته از: مرد روز /
۵ دی ۱۳۹۵

از یک طرف دنیای کنونی هر روز جنسی تر می شود تا آنجا که حتی لباس پوشیدن و اصلاح ساده سر تا شغل و موقعیت مالی افراد را  مختص خود کرده است.

از طرف دیگر نمی توان این حقیقت را انکار کرد که ضرورت دانستن مسائل جنسی سهم بسزایی در  برآورده شدن هر چه بهتر و سالمتر نیازهای فوق دارد.

مردان و زنان امروزی بیشتر از هر وقتی می دانند که حد و حدود لذت ها و تنوع  حالت های جنسی چیست. توقع همه برای داشتن یک رابطه جنسی لذتبخش با احترام و تفاهم دوطرفه  تبدیل به یک اصل اساسی شده است

 حالا تصور کنید در این شرایط٬ بخش قابل توجهی از مردان جهان به دلیل نداشتن مرجع سالم و معتبر برای آموزش جنسی٬ تنها وسیله تقلید و یادگیری شان پورنوگرافی باشد. اجازه دهید در ادامه مقاله قبلی به یکی دیگر از شگردهای ساده و طبیعی زناشویی که در  پورنوگرافی اصلا به آن بها داده نمی شود بپردازیم.

درس دوم: زنان در آمیزش جنسی موفق، کاملا از خود بیخود می شوند

فمینیست معروف سیمون دوبوار می نویسد: «هیجانات جنسی زنان می تواند خیلی وسیعتر از مردان باشد. اگر زنی در یک معاشقه احساس اطمینان و صمیمت لازم را حس کند و اگر شریک جنسی اش قادر باشد به آرامی او را برای به اوج رسیدن آماده سازد سطح لذت جنسی که نصیب هر دوی شان می شود به شکل جادویی دوست داشتنی خواهد شد»

زنان و مردانی که شانس این تجربه زیبای جنسی را داشته اند می دانند که اصلا قابل مقایسه با شیوه مکانیکی  و تکراری تصویر شده در پورنوگرافی نیست.

برای رسیدن به این مرحله زیبا و به یادماندنی که یک زن تقریبا در آن ذوب و از خود بیخود می شود مهمترین اصل اساسی٬ توجه و دقت به خواسته های یک زن در حال معاشقه است. مردان دیگر نمی توانند به چند دقیقه ساده و مکانیکی و تقریبا بدون احساسِ یک تخلیه جنسی که مشابه اش را در پورن می بینند تکیه کنند.

اگر چه مردان بر ظرافت و دقت شان در یک آمیزش جنسی باید افزوده شود اما این کار مردان٬ برای زنان این فرصت را ایجاد می کند که از احساس گناهکارانه٬ شرمسارانه و حتی منفعلانه در باره سکس فاصله بگیرند. به عبارتی دیگر هر چه اوج جنسی و لذت زنان بیشتر گردد طبیعتا مردان را هم به مرحله جدیدی از لذت جنسی مشترک می کشانند.

۸ lessons men raised on porn need to learn – Jill Hamilton, AlterNet

http://www.salon.com/2014/12/14/8_lessons_men_raised_on_porn_need_to_learn_partner/?utm_source=huffpost_50&utm_medium=referral&utm_campaign=pubexchange_facebo

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
وضعیت شیوع هپاتیت در ایران
رکورد طلاق در ایران شکست
انتقاد دولت ویتنام از نمایش مجسمه‌های برهنه
انتقاد دولت ویتنام از نمایش مجسمه‌های برهنه
مالزی علیه اقلیت‌های جنسی - حق نشر Samsul Said
هدایت دانشجویان کوییر در مالزی

 

ثبت دیدگاه