صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تن و روان > من و همسرم نیم ساعت زودتر بیدار می شویم تا با هم باشیم

من و همسرم نیم ساعت زودتر بیدار می شویم تا با هم باشیم

  - برگرفته از: مرد روز /
۲۷ اسفند ۱۳۹۵

یک زن و شوهر نیویورکی برای اینکه زندگی شلوغ و حرفه ای شان، همه اعمال شان را محدود به رفتار سریع و بدون احساس نسازد تصمیم می گیرند صبح ها نیم ساعت زودتر بیدار شوند.

همه زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی می کنند می دانند که کار، بچه، کارهای خانه، پرداخت قبض ها و خرید، همه انرژی روزانه شان را می بلعد. خیلی ها اگر خوش شانس باشند هر چند وقت یکبار، لحظات خصوصی می یابند که معمولا ترجیح می دهند در اتاق خواب بگذرد.

اما دو انسانی که به هم علاقه دارند می توانند اگر فرصت داشته باشند با هم گپ بزنند. با هم قدم بزنند.با هم تمرکز ذهنی انجام دهند و حتی با ارامش و بدون عجله، در باره تصمیمات آینده شان گفتگو کنند.

Matt Fugate یک سلمانی مطرح در نیویورک است و همسرش Laura Gammel مدیر روابط عمومی یک شرکت و هر دوی شان سرشان به شدت شلوغ است. آنها متوجه شدند که با وجود اینکه تلاش شان برای زندگی بهتر برای هر دوی شان است ولی عملا روزها و هفته ها می گذرد بدون اینکه، فرصت درست و حسابی برای کنار هم بودن به عوان دو رفیق را داشته باشند.

نیم ساعت زودتر از تختخواب بیرون آمدن اصلا اسان نیست ولی اگر مشتاق بودن با عزیزتان باشید آن هم به دور از هیاهوی زندگی، به سختی اش می ارزد.

‘My Husband And I Wake Up 30 Minutes Early Every Day To Spend Time With Each Other’Now that’s dedication. BY ASHLEY OERMAN

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
همسرم در هنگام خواب هم به انزال می‌رسد
نگرانی از زودانزالی
نگرانی از زودانزالی
یک‌سوم زوج‌های فرانسوی در سایت‌های دوست‌یابی به دنبال شریک جدید می‌گردند
زوج‌های فرانسوی به دنبال شریک جدید در سایت‌های دوست‌یابی
هزارتوی قوانین قضایی ایران در ماجرای آزار جنسی
نگاه قانون به تمکین و تجاوز در رابطه‌ی همسری

 

ثبت دیدگاه