صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > هنر و ادبیات > نمایی نزدیک از مشتری‌های روسپی‌ها

تصاویری از مشتری روسپی ها

  - برگرفته از: مرد روز /
۵ تیر ۱۳۹۶

همیشه وقتی صحبت از روسپی ها می شود به درستی بر روی وضعیت روحی و جسمی بد آنها تاکید می شود. عکاس مکزیکی Cristina de Middel از معدود افرادی است که تمرکزش را بر روی مشتری روسپی خانه‌ها گذاشته است. او مشتری های شهر ریودوژانیرو برزیل را انتخاب کرد که میانگین درآمد روزانه مردمش حدود ۲۵ دلار است و تقریبا برابر با بهایی که برای روسپی ها پرداخت می شود.

او در یک آگهی از مردانی که از فاحشه خانه ها دیدن می کنند دعوت کرد در ازای دریافت پول، جلوی دوربین او قرار بگیرند. نکته جالب اینکه، این گزارش مصور با وجود دریافت جوایز از مسابقات عکاسی، تاکنون در مجلات کشورش نشان داده نشده است.

لوئیس نمی گوید چند ساله است. برقکار است و هرگز ازدواج نکرده ولی دو فرزند دارد. یکبار در هفته روسپی ها را می بیند. از ۱۱ سالگی به سراغ روسپی ها می رود.

روکو ۲۲ ساله، مجرد – شغل ادیتور ویدئو. از دو سال پیش شروع به دیدن روسپی ها کرده است. تاکنون ۴ بار برای این سرویس پول پرداخته است. این کار را انجام می دهد چون احساس تنهایی می کند.

سیلویو ۲۸ ساله مجرد. شغل نگهبان، از ۱۴ سالگی تقریبا سه بار درماه به سراغ روسپی ها می رود … برایش لذتبخش است چون دوست دارد با زنها باشد وقتی مست است.

هوگو ۷۰ ساله. شغلش این است که در نقش بابانوئل در می آید. روزی دو الی سه بار به نزد روسپی ها می رود. از ۱۲ سالگی اینکار را می کند. به نظر او زنان برای اینکار ساخته شده اند.

مجینو ۴۶ ساله. تاجر بین المللی است. طلاق گرفته و یک دختر دارد. او دو بار در هفته نزد روسپی ها می رود چون تعهد را دوست ندارد.

فلیپ، سنش را نمی خواهد بگوید. شغل آزاد دارد. ازدواج نکرده ولی ۵ فرزند دارد. ماهی یکبار به سراغ روسپی ها می رود. از ۱۹ سالگی اینکار را انجام می هد چون فکر می کند کار لذتبخشی است.

والتر ۵۰ ساله. در رستوران کار می کند. ازدواج نکرده و فرزندی هم ندارد. هفته ای یکبار به روسپی خانه می رود. از 30 سالگی اینکار را می کند چون دوست دختر ندارد.

Cristina de Middel
© Cristina De Middel / INSTITUTE
 personal website or Instagram.

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
خشم برزیلی‌ها از ترور فعال رنگین‌پوست حقوق زنان
خشم برزیلی‌ها از ترور فعال حقوق زنان
مشاور همجنسگرای شورای شهر در برزیل به قتل رسید
ما فمینیست کوییر هستیم
ما فمینیست کوییر هستیم
بروکسل؛ افزایش روسپی‌گری در میان پناهجویان آفریقایی زیر سن قانونی
افزایش کارگران جنسی آفریقایی زیر سن قانونی در بلژیک

 

ثبت دیدگاه