صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تازه چه خبر؟ > لایک توییت پورنوگرافی از سوی سناتور جمهوی‌خواه

ماجرای تد کروز و لایک کردن توییت پورن چه بود؟

  - برگرفته از: بی‌بی‌سی فارسی /
۲۳ شهریور ۱۳۹۶
تد کروز نماینده جمهوری‌خواه استاندارد

Ted Cruz republican senator

“لایک” کردن توییتی از یک کلیپ ویدیویی پورنوگرافیک از سوی تد کروز، سناتور جمهوریخواه آمریکا، در چند روز گذشته واکنش‌های زیادی را در بین مخاطبان شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.

این سناتور جمهوریخواه که پیشتر به شغل وکالت مشغول بود و از نامزدهای ابتدایی در مبارزات انتخاباتی سال گذشته ریاست جمهوری آمریکا بود به دلیل برخی از اظهارنظرهای محافظه‌کارانه‌اش مانند دفاع از ممنوعیت خود ارضایی مشهور است.

براساس گزارش‌ها، اوایل هفته جاری حساب توییتری آقای کروز یک ویدیوی دو دقیقه‌ای پورنوگرافیک را لایک کرده است.

هنوز مشخص نشده است که در زمان این اقدام چه کسی حساب کاربری آقای کروز را مدیریت می‌کرده است.

@TEDCRUZ/@SEXUALLPOSTS/REALITYKINGS.COM

آقای کروز در ابتدا درباره این اتفاق اظهارنظری نکرد. اگرچه یکی از کارمندان آقای کروز بعدا تایید کرد که این “توییت توهین‌آمیز” از حساب کاربری آقای کروز حذف شده است. آقای کروز سپس در جمع خبرنگاران گفت که این اتفاق به دلیل “اشتباه” افرادی بوده که مسئولیت این حساب کاربری را برعهده داشته‌اند و با “سوء‌نیت” همراه نبوده است.

اما این اقدام کمی دیر بود و “آنلایک” کردن این کلیپ ویدیویی حدود ۴۰ دقیقه بعد تاثیری نداشت و در عمل روز گذشته (سه‌شنبه ۱۲ سپتامبر) آقای کروز در صدر خبرهای شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و بیش از ۲ هزار بار توییت‌هایی شامل هجو، فکاهی و تصاویر فتوشاپ شده، در این باره توییت شده بود.

یکی از اولین واکنش‌ها به “لایک” کردن این ویدیوی دو دقیقه‌ای پورنوگرافی از سوی توییتر آقای کروز این بود که سناتوری که سال گذشته از اصلاحیه ارایه شده از سوی جمهوری‌خواهان درباره اینکه تصاویر پورنوگرافی باعث “ایجاد بحران سلامتی” می‌شود حمایت کرده بود، اکنون ظاهرا خودش از این گونه تصاویر استفاده کرده است.

آقای کروز البته قبلا در زندگی‌نامه‌ای که به قلم خودش در سال ۲۰۱۵ و با عنوان “زمانی برای حقیقت” منتشر شد، گفته بود که در ارتباط با پرونده‌ای در دیوان عالی تصاویر پورنوگرافی دیده است.

بیشتر بخوانید
Rev. W. Thomas Faucher کشیش متهم به کودک‌آزاری
بازداشت یک کشیش به اتهام کودک‌آزاری جنسی
Stormy Daniels استرومی دنیلز
بازیگر پورن می‌خواهد از تجربه‌ی جنسی خود با ترامپ بگوید
گزارش سالانه «خانه آزادی» در مورد وضعیت آزادی در ایران
خانه‌ی آزادی حکومت ایران را سرکوبگر توصیف کرد
لری نصار پزشک سابق تیم المپیک دختران آمریکا
لری نصار برای بار سوم متهم شناخته شد

 

ثبت دیدگاه

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this