صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تازه چه خبر؟ > بررسی ادعاهای آزار جنسی علیه کوین اسپیسی در بریتانیا
در بریتانیا

پلیس ادعای آزار و اذیت جنسی علیه کوین اسپیسی را بررسی می‌کند

  /
۱۳ آبان ۱۳۹۶
Kevin Spacey کوین اسپیسی

Kevin Spacey کوین اسپیسی

پلیس بریتانیا در مورد ادعاهای اذیت و آزار جنسی مطرح شده علیه کوین اسپیسی، بازیگر آمریکایی تحقیق می‌کند.

در همین راستا افسران بخش تحقیق در مورد جرائم جنسی و سوء استفاده از کودکان در پلیس بریتانیا ادعای اذیت و آزار جنسی مردی از سوی کوین اسپیسی در سال ۲۰۰۸ میلادی را بررسی خواهند کرد. این هنرپیشه برنده جایزه اسکار، در آن زمان مدیر هنری تئاتر اولد ویک در پایتخت بریتانیا بود.

بنا به گزارش‌ها مردی که اکنون ۳۲ ساله است مدعی شده که در ۲۳ سالگی در خانه کوین اسپیسی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.

خبر تحقیق پلیس بریتانیا در مورد ادعای مطرح شده علیه کوین اسپیسی در حالی منتشر می شود که چند نفر از کارکنان فعلی و پیشین فعال در ساخت سریال «خانه پوشالی» (House of cards) نیز بازیگر اصلی این سریال را به رفتارهای نامناسب جنسی متهم کرده اند.

توییت گاردین در مورد کوین اسپیسی

دیگر کارکنان فعال در عرصه ساخت سریال «خانه پوشالی» نیز پیش از این کوین اسپیسی را به ایجاد فضایی «مسموم» با رفتار خود به هنگام فیلمبرداری این سریال متهم کرده بودند.

شرکت نتفلیکس هفته گذشته از تعلیق فیلمبرداری ششمین فصل سریال «خانه پوشالی» خبر داده بود. این تصمیم نتفلیکس همزمان با طرح ادعای اذیت و آزار جنسی علیه کوین اسپیسی از سوی آنتونی رپ، هنرپیشه هالیوودی اعلام شد.

آنتونی رپ مدعی شده بود که در سال ۱۹۸۵ و در حالی که تنها ۱۴ سال داشته از سوی کوین اسپیسی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است. پس از طرح این ادعا از سوی آنتونی رپ چند مرد دیگر نیز ادعاهای مشابهی را علیه کوین اسپیسی مطرح کردند.

روبرتو کاوازوس، بازیگر مکزیکی یکی دیگر از مردانی است که می گوید از سوی کوین اسپیسی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید
گابی داگلاس قهرمان ژیمناست آمریکا
آزار جنسی دختران ژیمناست آمریکا توسط پزشک سابق تیم
حمایت ترامپ از سیاستمدار متهم به آزار جنسی
چارلی رز Charlie Rose
چارلی رز به اتهام آزار جنسی از کار معلق شد
قاضی‌القضات آلاباما
اتهام‌های جنسی قاضی‌القضات آلاباما