صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تازه چه خبر؟ > پایان همکاری نت‌فلیکس با کوین اسپیسی

اتهام آزار جنسی به همکاری نت‌فلیکس با کوین اسپیسی پایان داد

  - برگرفته از: دویچه‌وله فارسی /
۱۴ آبان ۱۳۹۶
کوین اسپیسی
شبکه نت‌فلیکس اعلام کرد که به همکاری خود با کوین اسپیسی پایان داده است. اسپیسی دیگر در سریال پربیننده “خانه پوشالی” بازی نخواهد کرد. کوین اسپیسی به آزار جنسی “آنتونی رپ” در سی سال پیش متهم شده است.

کوین اسپیسی، بازیگر آمریکایی و برنده جایزه اسکار پس از متهم شدن به آزار جنسی از بازی در سریال پرطرفدار “خانه پوشالی” محروم شد. این سریال را شبکه نت‌فلیکس تهیه می‌کند. نت‌فلیکس روز جمعه (۳ نوامبر/ ۱۲ آبان) اعلام کرد که به همه روابط خود با کوین اسپیسی پایان داده است.

نت‌فلیکس در حال بررسی این موضوع است که آیا بدون حضور کوین اسپیسی، ادامه تهیه سریال “خانه پوشالی” امکان‌پذیر است یا نه. کوین اسپیسی نقش اصلی را در این سریال بر عهده داشت. این بازیگر توانمند و مشهور آمریکایی تاکنون جوایز متعددی، از جمله اسکار، برای فعالیت‌های هنری‌اش دریافت کرده است. کوین اسپیسی پیشتر اذعان کرده بود که همجنس‌گراست.

کوین اسپیسی متهم است ۳۰ سال پیش و زمانی که ۲۶ ساله بوده تلاش کرده با آنتونی رپ، که در آن زمان ۱۴ ساله بوده، رابطه جنسی برقرار کند.

پس از مطرح شدن این اتهام، کوین اسپیسی گفت چیزی از آن چه آنتونی رپ مطرح می‌کند به یاد نمی‌آورد، اما اگر در آن زمان چنین رفتاری از او سر زده است، از  آنتونی رپ “صادقانه عذرخواهی” می‌کند.

یکی از سخنگویان کوین اسپیسی به پرسش‌ها درباره اتهام‌های مطرح‌شده علیه او و قطع همکاری‌اش با نت‌فلیکس پاسخ نداد. اسپیسی ۵۸ ساله، فاقد سابقه کیفری است و هم‌اکنون مشغول استراحت و درمان است.

جنجال سوءاستفاده‌های جنسی در میان هنرمندان هالیوودی با مطرح‌شدن اتهام‌ها علیه هاروی واینستین، تهیه کننده مقتدر فیلم‌های آمریکایی آغاز شد. شماری از بازیگران نامدار مانند آنجلینا جولی و گوئینت پالترو، واینستین را متهم به سوء استفاده جنسی کردند.

علاوه بر این، داستین هوفمن بازیگر سرشناس دیگر هالیوود نیز به سوءاستفاده جنسی متهم شده است. “آنا گراهام هانتر” یک نویسنده آمریکایی ادعا کرده که در سال ۱۹۸۵ زمانی که  ۱۷ ساله بوده، داستین هوفمن از او سوءاستفاده جنسی کرده است.

بیشتر بخوانید
Rev. W. Thomas Faucher کشیش متهم به کودک‌آزاری
بازداشت یک کشیش به اتهام کودک‌آزاری جنسی
متهم شدن 2 نویسنده به آزار جنسی
« اما واتسون» یک میلیون پوند برای پایان دادن به آزار جنسی در محیط کار اهدا کرد
کمک مالی اما واتسون به صندوق مالی برای مقابله با آزار جنسی
بازداشت کسی که پسران نوجوان را آزار جنسی می‌داد
آزارگر سریالی پسران نوجوان در تهران بازداشت شد

 

ثبت دیدگاه

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this