صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تن و روان > چرا شوهرم خودارضایی می‌کند

چرا شوهرم خودارضایی می‌کند

  - برگرفته از: مرد روز /
۱۰ بهمن ۱۳۹۶

چرا شوهرم خودارضایی می‌کند

ما سه سال از ازدواج مان می گذرد و یک فرزند هم داریم. رابطه جنسی من و شوهرم همیشه خوب مانده است. اما به تازگی پی بردم که او خودارضایی می کند. از کشف این موضوع خیلی ناراحت شدم و تنها چیزی که به ذهنم می رسد این است که شاید مشکل من باشم.

مهری عزیز

اکثریت مردان دنیا از دوره بلوغ تا وقتی که بتوانند یک آجر از روی زمین بردارند، خودارضایی می کنند. نکته جالب اینکه ۱۵ درصد مردان متاهل خبر دارند که همسرشان می داند. این در حالی است که ۸۵ درصد مردان متاهل، خودارضایی می کنند

مهری عزیز عملی که شوهرت انجام می دهد به هیچ وجه باعثش تو نیستی و جای هیچ نگرانی نیست. اگر به او می گفتی تنها چیزی که نصیبش می کردی احساس خجالت از یک عمل سالم و طبیعی بود.

رابطه جنسی همانطور که از اسمش پیدا است با یک نفر دیگر صورت می پذیرد و طبیعتا یک دنیا شرایط و اما و اگر هم دارد. اما خودارضایی هماهنگی و همزمانی دو نفر را برای برطرف کردن میل جنسی لازم ندارد و از همه مهمتر، باعث کاهش استرس می شود.

خودارضایی مردان ربطی به شریک زندگی شان ندارد. متاهل یا مجرد هم فرق نمی کند. خودارضایی راحت ترین، بی دردسرترین و قابل دسترس ترین لذت و پاددش ناشی از سکس است که طبیعت در موجودات زنده فراهم آورده است.

مهری عزیز واقعا خوشحال باش که چیز دیگری کشف نکردی و دیدی که انرژی جنسی که شوهرت دارد توسط خودش رها شده است.

نکته مهم دیگر این است که مردان بخصوص در دنیای کنونی، به هر طرف سر بچرخانند شاهد زیبایی زنانه بر روی پاکت شیر تا تابلوی تبلیغی مغازه نانوایی هستند. برای همین، ناخودآگاه، هر روز یک آلبوم کاملِ هوس و خیالپردازی در ذهن شان ایجاد می شود. هوس و نیازی که می تواند از طریق خودارضایی بدون هیچ ریسکی تامین شود.

منابع:

۱. https://www.thespruce.com/ever-wonder-who-masturbates-2300805

۲. https://www.psychologytoday.com/blog/all-about-sex/200903/how-common-is-masturbation-really

۳. http://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/masturbation-is-good-for-you-scientists-explain-10496617.html

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
انجام آزمایش اچ‌آی‌وی از زنان باردار
وضعیت شیوع هپاتیت در ایران
ژن‌های کوییر، همجنس‌خواهی و گرایش جنسی
کشف ژن‌های همجنس‌خواه
رکورد طلاق در ایران شکست