صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > کوییر > یک ماشین پلیس رنگارنگ برای نوجوانان رنگین‌کمانی

یک نوع ماشین پلیس عملیاتی بمنظور ارتقاء خدمات پشتیبانی جدید برای جامعه انسانی LGBT

  - برگرفته از: ماناو /
۵ اسفند ۱۳۹۶
پلیس مخصوص نوجوانان کوییر در شهر اندوور بریتانیا

ماشین پلیس نوجوانان کوییر در اندوور بریتانیا

یک نوع ماشین پلیس عملیاتی بمنظور ارتقاء خدمات پشتیبانی جدید برای جامعه انسانی LGBT (همجنسگرایان، دوجنسگرایان و ترنس ها و ….)، توسط مرکز Breakout Youth در معرض نمایش قرار گرفت.  این خودرو توسط جوانان از سراسر همپشایر و جزیره وایت نقاشی شده است.

هانتز پلیس ویژه حمایت از LGBT و کلر کارل بورگ نیل؛ شهردار Test Valley ، بخشی از اجرای نمایش امروز بودند تا قدمی در راستای توسعه امنیت و کاهش جرم و جنایات وابسته به نفرت برداشته شود بویژه در ارتباط با کسانی که هویت جنسی خود را علنی کرده یا مورد پرسش قرار می دهند.

لی تبرن؛ پلیس همپشایر PCSO در این رابطه گفت: “مراسم امروز در مورد آگاهی رسانی در آندورف است که درواقع حمایت از افرادی خواهد بود که به عنوان LGBT شناخته می شوند. ”

او افزود: “پاسخی که در Andover گرفته شد واقعا مثبت بود. امروز بواقع روز Breakout Youth است، سازمان خیریه ای که با افراد 13 تا 21 ساله کار می کند. آنها اخیرا یک گروه از جوانان را تشکیل داده اند تا به نقاط مختلف رفته و افراد جدیدی را ملاقات کنند که نیاز به حمایت دارند. ”

این طرح بخشی از پروژه ای است که توسط شورای شهر Test Valley ارائه شده و به طور هفتگی گروههای اجتماعی ترتیبی اتخاذ می دهند که افراد می توانند در مکان های امن قرار بگیرند جایی که جوانان ضمن حفظ مناسبات اجتماعی خود می توانند با خیال راحت زندگی کنند. این به معنای آن است که افرادی که احساس ایزوله شدن و سردرگمی دارند می توانند از خدمات آن برخوردار شوند.

منبع

 

  منبع: ماناو
بیشتر بخوانید
Daryll Rowe کسی که افراد را به‌عمد به ویروس اچ‌آی‌وی مبتلا می‌کرد
حبس ابد برای فردی که به‌عمد دیگران را به اچ‌آی‌وی مبتلا می‌کرد
پارلمان پرتغال قانون جدیدی را برای تغییر جنسیت تصویب می‌کند
پنج دلیلی که سوئد بهترین میزبان جشن غرور اقلیت‌های جنسی اروپاست.
سوئد میزبان جشن افتخار یوروپراید
دو دوست همجنسگرای ادل که توسط او به عقد هم درآمدند
پیوند ازدواج یک زوج همجنسگرا به دست ادل

 

ثبت دیدگاه