صفحه نخست > همه‌ی مطلب‌ها > تن و روان > همسرم در هنگام خواب هم به انزال می‌رسد

همسرم در حین خواب هم به انزال می رسد

بهمن   - برگرفته از: مرد روز /
۱۶ فروردین ۱۳۹۷

همسرم در هنگام خواب هم به انزال می‌رسد

ده سال إز زندگی مشترک ما می گذرد. شوهرم دو سال إز من بزرگتر هست. مدتی هست فهمیدم او شب ها گاهی در حین خواب به انزال می رسد! با اینکه رابطه جنسی منظم و خوبی داریم ولی انگار برایش کافی نیست.

دلیل اینکه چرا بعضی شب ها خودش را خیس می کند را نمیدانم. إز خودش هم پرسیدم جوابی نداردد! این یعنی چی؟ مجرد که نیست؟ ازش خواستم دکتر برود که مخالفت کرد. من واقعا ناراحتم و این روزها باهاش سرد شدم و دیگه دوست ندارم همخوابگی داشته باشم. نگرانم.

افسانه عزیز

بعضی مردان و زنان در دوره های از سن شان از میل جنسی بیشتری برخوردار هستند. بعضی ها از سطح معمول، بیشتر می خواهند. حتی مردان و زنانی هستند که قبل یا بعد از زناشویی هم خودارضایی می کنند. در ضمن حدود چهار درصد خواب دیدن های زنان و مردان منجر به ارگاسم می شود.

برای همین اصلا به خودت نگیر. نگران نباش. اگر دوستش داری و برایت اذیت کننده نیست از او بپرس اگر می خواهد می تواند در هر هماغوشی، بیش از یکبار انزال شود. به هر حال مهم نیست چون بدنش به طور طبیعی او را تخلیه می کند.

این ماجرا زیاد ربطی به تغذیه اش شاید ندارد ولی بد نخواهد شد مدتی شبها غذای سبکتر بخورد. در ضمن هر دوی تان بهتر است این مسئله را مشخص کنید که آیا فقط انزال است یا گاهی در شب و در طی خواب ادرار می کند. شاید مشکل مثانه یا نوعی عفونت یا حتی بزرگ شدن پروستات در میان باشد. شاید مقدار تستوسترون یا هورون های بدنش از تنظیم خارج شده است. شاید به بعضی غذاها حساس است. ما تخصص پزشکی نداریم ولی خیلی منطقی است که به دکتر برود و معاینه شود. اما طبیعی بودن این مسئله اولین حدس منطقی است.

تاکید مجدد می کنم که احساس گناه برای خودت و او ایجاد نکن … فکر نکن چون با تو مشکل دارد در خواب به ارگاسم می رسد یا تو برایش کافی نیستی. به جای این نوع حدس و گمان ها، سعی کن با وی حرف بزنی. زوج های که خصوصی ترین لحظات را در همبستری با هم سهیم می شوند باید به مرحله ای از محرمیت برسند که در باره همه چیز با هم حرف بزنند.

image source

The Bed + Sleep Blog from DownLinens

  منبع: مرد روز
بیشتر بخوانید
ناتوانی در برقراری ارتباط با زنان و انگیزه‌ی احتمالی مهاجم تورنتو
انگیزه‌ی احتمالی مهاجم تورنتو ناتوانی در ارتباط با زنان بود
وضعیت شیوع هپاتیت در ایران
پیشتازی کشور ایسلند در پذیرش اقلیت‌های جنسی
پیشتازی کشور ایسلند در پذیرش کوییرها
ژن‌های کوییر، همجنس‌خواهی و گرایش جنسی
کشف ژن‌های همجنس‌خواه