هدیه‌ی نوروزی کارگاه خبر زوپی‌أ - کتاب تاریخ‌نگاری گروه هومان

خانه > دسته‌ها > پرونده‌ی ویژه > لذت جنسی زنان

لذت جنسی زنان چیست؟ برای لذت‌بردن و لذت‌بخشیدن در رابطه‌ای که حداقل یک‌طرفش خودش را زن می‌داند چه باید کرد و چه کارهایی را بهتر است که نه ؟ وقت پریود یعنی که سکس تعطیل؟ لذت جنسی زنان تراجنسی و بیناجنسی چگونه است؟ آن‌هایی که خود را کوییر می‌دانند چطور؟

پرسش‌ها زیاد هستند و نقطه‌های مبهم هم کم نیستند. دلیلش هم این است که ما آدم‌ها پیچیده و مبهم هستیم و از سویی هم سکس و هرچه به سکس ربط پیدا کند، حرف مگو به حساب می‌آید.

برای همین، ژوپی‌آ دست‌‌به‌کار تهیه‌ی پرونده‌ای با نام «لذت جنسی زنان» شده است تا چندتایی از این سوال‌ها را جواب بدهد. برای پاسخ به سوال‌هایی که در کتابچه‌های این پرونده مطرح کرده‌ایم، به سراغ اهل کار رفتیم و خواستیم تا ما را نسبت به این مقوله روشن کنند.

این مجموعه شامل مقاله‌ها، مصاحبه‌ها و ترجمه است که در هفت کتابچه‌ی مجزا بر روی وب‌سایت کارگاه خبر، در همین صفحه در دو نسخه‌ی PDF و Epub (مخصوص Ebook Readerها) در دسترس همگان هستند.

اگر نقد، پیشنهاد و یا سوالی دارید، می‌توانید از طریق آدرس [email protected] و یا صفحه‌ی ارتباط  با ما تماس بگیرید.

Adult Content Disclaimer: Contents on JNews (this) website are categorized as "Family Safe" for all ages. JNews follows Dutch and US guidelines on distributing Sex-Ed informational and educational content.

نظر خود را بنویسید

2 Comments on "لذت جنسی زنان"

  Subscribe  
Notify of
پرونده‌ی لذت جنسی زنان در یک نگاه - کارگاه خبر ژوپی‌آ

[…] لذت جنسی زنان […]

رسیدن به حق از مسیر آگاهی - کارگاه خبر ژوپی‌آ

[…] لذت جنسی زنان […]

بیشتر بخوانید